25% від кожного квитка ми надсилаємо в фонд Car4Life

Скрам-майстрам

Скрам-майстер входить до ТОП-20 найбільш високооплачуваних професій (за дослідженням LinkedIn, 2020).

Важливо розуміти, що фреймворк Scrum уже давно вийшов за межі IT. Згідно зі Скрам Гайдом 2020, лише 33% всього світового скраму застосовується в IT. Решта 67% – це фінтех і банкінг, промисловість та сільське господарство, медицина і навіть державні установи. Усім їм потрібні гарні скрам-майстри.

З чого почати?

Курси і тренінги

Сертифікація

start

Як стати скрам-майстром?

Тут немає нічого недосяжного. Аби стати гарним скрам-майстром, потрібні дві речі:

1
Бажання навчатися

Хороший скрам-майстер постійно розвивається – читає книги, дивиться відео, проходить тренінги, вивчає нові інструменти фасилітації зустрічей, психологію та, ясна річ, Скрам Гайд.

2
Любов до людей

Найкращими кандидатами у скрам-майстри виявляються ті, хто любить і вміє працювати з людьми. Тому якщо у вас є досвід тімліда, менеджера, ейчара чи коуча, у вас вже є хороша основа для розвитку навичок скрам-майстра.

З чого почати навчання на скрам-майстра?

  1. Прочитайте Скрам Гайд.
  2. Прочитайте кілька книг. Для початку можете взяти “Scrum Pocket Guide” Гюнтера Верхеєна і “Софт за 30 днів” Кена Швабера.
  3. Обов’язково відвідайте кілька тренінгів. Вони допоможуть швидко і компактно вивчити величезний об’єм матеріалу, спрямують вас у потрібне русло та підготують до сертифікації.
    У BrainRain можна оплатити участь у будь-якому сертифікаційному тренінгу частинами з 0% націнкою. Без переплати.
  4. Сертифікуйтеся. Скрам-сертифікації справді посилюють резюме. Роботу скрам-майстра часом може отримати навіть новачок, із сертифікатом це значно простіше.
  5. Беріть активну участь у скрам-ком’юніті. Можете брати участь у внутрішніх зустрічах вашої організації зі скраму, а можете приєднуватися до світового ком’юніті, наприклад, scrum.org.

start

Сертифікація та її вплив на кар'єру скрам-майстра

Чи дає переваги сертифікація під час розгляду зарплати?

Так, дає. Детальніше про це можете почитати у звіті про зарплату скрам-майстрів., та ми все ж у скрамі і хочемо нагадати:

  • гроші – важлива, але не головна мотивація;
  • отримання сертифікації стимулює вас вчитися та розвиватися як особистість;
  • емпіричне навчання на тренінгах та в живій практиці роботи з командами дозволяє розвивати ваш скрам як емпіричний фреймворк.
0
наших студентів складають сертифікаційні тести PSM та PSPO на Scrum.org з першої спроби

Про нас

Вчимо аджайлу та скраму з 2006 року
Вчимо аджайлу та скраму з 2006 року
Організовуємо тренінги, консультуємо організації, проводимо конференції та зустрічі аджайл-спільноти.
Провели більше 500 тренінгів
Провели більше 500 тренінгів
Сертифіковані тренери з усього світу регулярно приїжджають до нас на офлайн-заходи, а також проводять онлайн-тренінги для наших студентів за спеціальними цінами.
Навчили більше 4000 студентів з усього світу
Навчили більше 4000 студентів з усього світу
Ми співпрацюємо з сертифікованими тренерами з різних країн світу. Консультували компанії в США, Іспанії, Туреччині, Азербайджані, Латвії, Литві, Кіпрі, Єгипті, Молдові, Білорусі, Катарі, Кенії, Тайланді та інших країнах світу.
Перші в Україні члени PTN — партнери Scrum.org
Перші в Україні члени PTN — партнери Scrum.org
PTN — Professional Trainer Network — мережа організацій, офіційно визнаних провайдерами навчання і партнерами Scrum.org.
Перші в Україні фасилітатори Management 3.0
Перші в Україні фасилітатори Management 3.0
Management 3.0 — це культурологічний фреймворк і набір практичних прийомів, які допожуть будь-якому менеджеру зробити роботу в своїй організації гнучкішою та продуктивнішою.
Організатори конференції ScrumDayUA
Організатори конференції ScrumDayUA
ScrumDayUA — це найбільша в Україні одноденна конференція з гнучких методологій, менеджменту і фреймворків. Ми проводимо її з 2017 року.

Відгуки наших студентів

Cергій
про тренінг Management 3.0

“Раджу тренінг. Приходьте, навчайтесь і змінюйте те, як функціонує ваша компанія”

Уляна Нечипорук
про тренінг Management 3.0

“Виявляється, команду потрібно обмежувати і є дуже цікаві техніки, як це робити правильно в форматі Management 3.0”

Часті питання

Як відбуваються заняття?

Ми проводимо тренінги в інтерактивній формі за принципом “історія — дискусія — теорія — практика — висновки”. Ми використовуємо інструменти візуалізації співпраці та можемо працювати як індивідуально, так і в малих та великих групах.

Дуже часто після основного тренінгу ми проводимо фолов-ап зустрічі, на яких обговорюємо результати наших змін після тренінгу та працюємо над помилками та викликами, з якими зіткнулися у реальному житті.

Який рівень знань потрібен, щоб потрапити на навчання?

Це залежить від тренінгу. Вище опубліковано перелік тренінгів за складністю. Тренінги рівня Junior підходять усім, навіть тим, хто не має досвіду в аджайлі та менеджменті. Деякі тренінги можуть принести користь незалежно від рівня, тому ми рекомендуємо їх усім, від джунів до архітекторів.

Як організовано практику в рамках навчання?

Кожен розділ, кожна тема, незалежно від тренінгу, супроводжуються практичними завданнями – парними, індивідуальними та груповими. Результати виконання вправ ми розбираємо разом, закріплюючи розуміння вивченого.

Під час практичних завдань часто виникають питання щодо кроків реалізації отриманих знань та використання інструментів у роботі. Цьому ми також приділяємо час.

Чи можу я отримати консультацію?

Так, звісно. Просто залиште свої контакти, і ми передзвонимо й відповімо на всі ваші питання.

Чи можу я пройти курс без знань англійської мови?

Ми проводимо тренінги українською, англійською та російською мовами. Однак слід розуміти, що сертифікаційні тести доступні виключно англійською. Таким чином, пройти навчання ви зможете, але скласти тест та отримати сертифікат Scrum.org або Scaled Agile без знань англійської складніше.

Я отримаю сертифікат?

Сертифікат Management 3.0 ви отримуєте за прослуховування тренінгу, додаткові іспити складати не потрібно.

Сертифікати Scrum.org та Scaled Agile вимагають підтвердження у вигляді складання тесту.

Разом із кожним тренінгом Scrum.org ви отримуєте дві спроби на відповідному сертифікаційному тесті, які без тренінгу коштують від 150 до 250 доларів кожна.

А Scaled Agile, наприклад, взагалі не допускає до іспитів людей, які не брали участь у тренінгу.

Знання, отримані на тренінгу, дозволяють сильно підвищити шанси на складання тесту та отримання сертифікату. Ми рекомендуємо паралельно з тренінгом, перед ним та після нього почитати статті та гайди англійською мовою, виписати всю незнайому термінологію, скористатися підказками Магдалени Фірліт. І не відкладайте іспит надовго: знання, здобуті на тренінгу, стираються з часом.

Ви також можете отримати диплом учасника для будь-якого з івентів BrainRain – від базових курсів та вебінарів до повноцінних тренінгів та конференцій.

Зателефонувати вам?

Бажаєте забронювати місце на тренінгу? Обговорити, що входить до комплексу послуг з аджайл-трансформації команд і організацій? Замовити корпоративне навчання?

Залиште нам свої контакти, і ми зв’яжемося з вами у зручний для вас час.

Очікуйте на дзвінок менеджера

Якщо сьогодні вихідний, ми подзвонимо вам у понеділок. Це тому, що всі ми заслуговуємо на якісні вихідні поза роботою 🤗