Архив Trainer - Brain Rain

Мехмет Їтмен

Сертифікати Мехмета

Курси, які викладає Мехмет

Bio

Мехмет Їтмен — консультант/тренер із менеджменту та технологій, що допомагає організаціям збільшувати продуктивність. За останні 10 років він попрацював із більш як 400 командами з 30 компаній у таких сферах, як телеком, фінанси, банки, страхування, онлайн-торгівля, логістика, розробка ПЗ, технологічні стартапи та ін. Зокрема, у Vodafone в Туреччині він очолював Аджайл-трансформацію, був активним учасником роботи Центрів удосконалення Аджайлу та підтримував операційні компанії в Туреччині, Катарі, Великобританії, Єгипті, Німеччині та Кенії.

Мехмет також є автором бестселерів ”Scrum Bir Dönüşüm Hikayesi’’ та “Scrum: Usta Sorulara Uzman Cevaplar”. Він засновник організації AgileTurkey.org — найбільшої неприбуткової спільноти в регіоні з 2008 року, що підтримує гнучкість у бізнесі. Він активно розвиває й інші неприбуткові спільноти: Agile Middle East, Agile Bosnia й Agile Greece. Мехмета як підприємця відзначили як молоду бізнес-зірку в рейтингу Fortune у Туреччині 40 Under 40 в 2011-2015 роках. Він — один із перших професійних тренерів Scrum.org і встиг провести тренінги для понад 5000 ентузіастів Аджайлу за 8 років. Мехмет має сертифікації PSD, PAL I, PSM I, PSM II, PSM III, PSPO I, PSPO II, CSM, SAFe Agilist і SAFe Program Consultant.

Найближчі тренінги від Мехмета

No trainer_events found

Full bio

Ахмет Акдаг

Сертифікати Ахмета

Курси, які викладає Ахмет

Bio

Managing Partner. PST, PSM-I, PSM-II, PSPO-I, PSPO-II, PSD, CSM, CSP, SAFe Agilist, Консультант програми SAFe Ахмет це консультант і сертифікований тренер Scrum.org та SAFe, допомагає організаціям в Аджайл трансформаціях. Є одним із співзасновників / спонсорів багатьох асоціацій Agile у своїй середі, як Agile Turkey, Agile Middle East, Agile Greece і Agile Africa, він також співпрацює з некомерційними організаціями.

Ахмет допомагає організаціям правильно адаптувати Scrum, Kanban і інші Agile процеси, навчаючи основам всіх рівнів в організації, навчаючи менеджменту, команди і допомагає розробляти організаційні принципи, практики та інструменти для Agile корпоративної.

Беручи участь в більш ніж 20 великих організаційних проектах по перетворенню Agile і навчивши понад 400 команд на малих і великих підприємствах, досвід Ахмета в галузі управління та проектування інфраструктури дозволив йому створити високоякісні рішення і кращі практики для масштабування Agile відповідно до фундаментальним принципам Agile-процесів. Він займається коучингом і консалтингом в компаніях, що володіють великим ноу-хау і досвідом як в області Agile, так і в області процесів.

Найближчі тренінги від Ахмета

No trainer_events found

Full bio

Ральф ван Русмален

Сертифікати Ральфа

Курси, які викладає Ральф

Bio

Ральф вважає, що люди виграють найважливішу роль в кожному проекті. Навички людей і то як вони працюють разом, а також Scrum, Kanban, eXtreme Programming, Management 3.0 – це всього лише інструменти або платформи, які існують, щоб допомогти людям.

Ральф працює у сфері інформаційних технологій з 1997 року на різних посадах: розробник програмного забезпечення, тестувальник, Scrum Master, Agile Coach, керівник групи, менеджер і віцепрезидент по розробці програмного забезпечення. Ральф обожнює працювати з людьми, з командами, покращувати процеси й середу, в якій вони працюють.

Ральф веде активне життя у світі Agile-спільноти й ділиться своїми знаннями та досвідом на конференціях і в особистих і професійних блогах. Останні виступи Ральф провів на Agile Prague, Agile India, XPDays і Agile Lean Ireland.

Як генеральний директор Management 3.0., Ральф представляє свою програму по всьому світу, де це необхідно, щоб переконатися, що матеріали курсу Management 3.0 регулярно оновлюються і коректно подаються учасникам тренінгів. Крім роботи на посаді Генерального директора, він також відповідає за наповнення та управління контентом курсу Management 3.0.

Найближчі тренінги від Ральфа

Full bio

Ivan Spresov

Bio

Ivan Spresov. I’m working with agile models more than 10 years. I have participated in delivery  of the different hybrid and agile projects and programs on different roles: developer,  tech lead,  scrum master,  product owner and coach.  The most complex role is coach,  as you have to see the project overall ( how planned,  organized,  sold out)  and at the same time your skills,  knowledge should be the skills and ideas of the project leaders.  There are a lot of work what should be hidden to external people – like support tooling setup or requirements management workflow,  release models and coaching team how to communicate with stakeholders etc.
I’m SAFe program consult and Certified Scrum Professional by Scrum Alliance. Also I was interested in value streams,  so that is why I earned the Kanban Management Professional certification and often combine different approaches on different dimensions and levels – team,  team of teams,  services,  portfolio.  I have supported the transformations and facilitated large-scale events like Program Increment and multi-teams plannings in the USA,  UK,  Ukraine,  Russia and Belarus.  I’m leader of Agile Belarus community and active contributer to the agile communities of the Uzbekistan,  Kazakhstan and Russia.

Events with Ivan

Full bio

Магдалена Фірліт

Сертифікати Магдалены 

Курси, які викладає Магдалена 

Мова

• English

Bio

Магдалена Фірліт – Scrum і Agile коуч, консультант, тренер, вчитель, лайф і бізнес коуч (дипломований тренер, аспірант курсу ICF). Отримавши акредитацію PST від Scrum.org Магдалена може надавати сертифіковані тренінги Professional Scrum Master, Professional Agile Leadership – Essentials і Professional Scrum Foundations.

17+ років професійного досвіду.
Співпрацювала з компаніями Motorola Solutions, Sabre, Luxoft, Philips Morris, DreamLab Onet.pl.
Ментор в techleaders.eu
В даний час працює в Guidewire Software на позиції Agile Program Manager і як незалежний консультант

Магдалена зосереджена на гнучких перетвореннях як організацій, так і команд. Вона співпрацює з компаніями різних розмірів і з усіма рівнями в організації.

Проводить тренінги та семінари, пов’язані з Agile, Scrum, Kanban і soft-skills.

Виступає в якості доповідача на конференціях, проводить зустрічі з громадами, семінари та тренінги.

Найближчі тренінги від Магдалены

Full bio

Одед Тамір

Сертифікати Одеда

Курси, які викладає Одед

Мова

‎•English

Bio

Одед Тамір – Professional Scrum Trainer, консультант програми SAFe, головний коуч і тренер в Agilesparks, провідної ізраїльської Аджайл-компанії.
Керує переходом на Аджайл і стратегію DevOps в великих міжнародних компаніях і IT-відділах.

За більш ніж 20 років Одед побував в відповідальних управлінських ролях, в тому числі директора з інформаційних технологій (CIO) і Vice President Project Management у великій міжнародній компанії. У цей період він був сфокусований на кризовому менеджменті та навчанні з менеджменту проектів.

Навички проджект-менеджера Одед поєднує з експертизою по впровадженню скрам і масштабування Аджайла, а також багатим досвідом проведення тренінгів.

Одед має кваліфікацію Professional Scrum Trainer, а також сертифікати PSD I, PSM I, PSM II і PSM III. Він отримав диплом MBA в Манчестерському університеті, а з організаційного консалтингу – в університеті Бар-Ілан.

Одед Тамір виступав на конференції ScrumDayUA 2018 у Києві та RunIT 2018 у Дніпрі, а також провів тренінг Professional Scrum Master в Києві.

Найближчі тренінги від Одеда

No trainer_events found

Full bio

Гюнтер Верхеїн

Сертифікати Гюнтера  

Курси, які викладає Гюнтер  

Мова

‎• English

Bio

Гюнтер ВерхеїнГюнтер Верхеен присвятив себе розробкам IT- і програмних продуктів після отримання вищої освіти в 1992 році.

Свій досвід в застосуванні гнучкої Agile-методології в розробці ПЗ Гюнтер почав з екстремального програмування, а з 2003 став працювати зі Скрамом.

Гюнтер Верхеен – професійний Скрам-тренер від Scrum.org.

Він залишив консультаційну діяльність в 2013 році для створення партнерської команди з Кеном Швабер, співавтором Скрам, на Scrum.org.

Гюнтер став представником Кена і Scrum.org в Європі, здійснював контроль над випуском серій ‘Professional Scrum’, працював з глобальною мережею професійних скрам-тренерів на Scrum.org і став співавтором фреймворка Agility Path і Nexus для підходу Scaled Professional Scrum.

Гюнтер припинив співпрацю зі Scrum.org в 2016 році, щоб продовжити роботу над скрам в якості незалежного керуючого розвитком Скрам-технологій (Scrum caretaker).

У 2013 році Гюнтер опублікував стала всесвітньо визнаною книгу “Scrum – A Pocket Guide (a smart travel companion)” ( «Скрам – Кишеньковий гід (розумний попутник)»). Кен Швабер рекомендував його книгу, як «кращий опис скрам, яке можна знайти на сьогоднішній день» і як «надзвичайно компетентну книгу». У 2016 році був опублікований переклад його книги на голландську мову під назвою “Scrum Wegwijzer (Een kompas voor de bewuste reiziger)”.

Під час, вільний від подорожей з лекціями по скрам і від гуманізації робочого простору, Гюнтер живе і працює в Антверпен (Бельгія).

Найближчі тренінги від Гюнтера

No trainer_events found

Full bio

Владислав Братіна

Сертифікати Владислава 

• Specialist in Training and Development

Мови

‎• Russian ‎ • Ukrainian

Bio

Тренер з ораторського мистецтва та
переговорів

  • 6 + років HR досвіду в найбільшій IT компанії
  • 1000+ проведених презентацій
  • Тренер з ораторського мистецтва та переговорів
  • Сертифікований менеджер з навчання та розвитку персоналу

Найближчі тренінги від Владислава

No trainer_events found

Full bio

Слава Москаленко

Сертифікати Слави 

Курси, які викладає Слава

Bio

Слава Москаленко – Аджайл-коуч, тренер, агент змін, спікер і євангеліст Аджайл-культури. Працює в IT більше 13 років.

У своїй статті про те, як з’явилося рішення працювати в Аджайле, Слава зізнається, що на самому початку Аджайл-буму в Україні ставився до гнучких підходів скептично. Повірити в Скрам його переконала заміна продукту, який улюблена команда розробляла 2 роки: той виявився неконкурентоспроможним. Конкурентам в тій ситуації дав перевагу не продукт, а організація робочих процесів. Кілька подальших дослідів переконали Славу продовжувати працювати по скрам.

Багато років пропрацювавши програмістом, в 2012 році він став керувати Аджайл-трансформацією клієнтів Luxoft, в тому числі UBS, Deutsche Bank, Hotwire. З 2015 року Слава продовжив розвиватися вже як професійний Скрам-тренер (Professional Scrum Trainer, PST). У цій ролі Слава надавав високоякісні консультації по Аджайлу таким клієнтам, як Lufthansa, Nordea, Credit Suisse і багатьом іншим.

У 2017 році Слава почав працювати як Аджайл-коуч PaloIT і проживає в Сінгапурі. У цій ролі Слава працює над новим рівнем консалтингу про гнучких підходів до бізнесу. Один з перших його клієнтів – BMW.

Найближчі тренінги від Слави

Full bio

Костянтин Розумовський

Сертифікати Костянтина

Курси, які викладає Костянтин

Bio

Перший і єдиний на сьогоднішній день ліцензований тренер по Scrum в Республіці Білорусь (CSM, PSM).

Один з перших російськомовних тренерів в світі.

Працював в таких компаніях, як IBA, Tieto, exp (capital) і EPAM Systems.

Досвід у сфері розробки – більше 17 років.

Працював в якості проектного менеджера, Scrum Master і Product Owner. Має досвід Quality Management (CMMI, ISO 9001).

Пройшов шлях від Java-розробника до операційного директора продуктової компанії. Впроваджував Scrum як на рівні команди, так і на рівні програм проектів.

Творець офіційних перекладів Agile Manifesto і Scrum Guide, автор статей на Agile.by.

Найближчі тренінги від Костянтина

No trainer_events found

Full bio