25% від кожного квитка ми надсилаємо в фонд Госпітальєри

Professional Scrum with Kanban

Планування спринту, огляд спринту, ретроспектива… Все це зрозуміло, та як організувати власне роботу? Вивчення потокових практик канбану допоможе вам покращити ефективність робочого процесу і навчити команду закінчувати заплановане до кінця спринту без перепрацювань і нервів.
Триває набір у групу!
Залишилось 8 місць
ДатаНезабаром ФорматОнлайн МоваРосійська Групадо 16 осіб Тривалість16 годин
01
Об’єднавши все найкраще зі світів скраму й канбану, Кен Швабер і Scrum.org разом із Деніелем Ваканті й іншими лідерами світового канбан-ком’юніті створили систему, що дозволяє підвищити ефективність скраму за допомогою практик канбану, не змінюючи характеристики самого скрам-процесу.
02
Ви дізнаєтеся, як працює потік і як керувати ним в команді. На прикладі практичних вправ, беручи участь у реальних симуляціях, ви навчитеся дизайну канбан-дошки й візуалізації потоку.
03
На тренінгу ми коротко згадаємо основи скраму, а основну увагу приділимо канбану й перспективам його застосування в робочому процесі скрам-команд.
04
Тренінг Professional Scrum with Kanban підготує вас до сертифікаційного тесту PSK I на Scrum.org. Склавши цей тест, ви зможете підтвердити свою експертність сертифікатом Scrum.org, визнаним на міжнародному рівні.
Для кого цей тренінг

  • Для скрам-майстрів і менеджерів, які хочуть покращити прозорість і оптимізувати потік у своїх командах
  • Для розробників, тестувальників та інших членів Scrum-команд, які хочуть краще зрозуміти, як застосовувати потокові практики Kanban в контексті Scrum-команди

Ви навчитеся

  • Оптимізувати робочий процес, усувати перешкоди й уникати затримок, пов’язаних із накопиченням задач у вузьких фахівців чи відповідальних осіб
  • Основам канбану і тим його практикам, які можна використовувати у скрам-командах без переходу на новий фреймворк
  • Обирати правильні практики й отримувати якнайбільше переваг від спільного використання скраму з канбаном
  • Візуалізувати потік цінності і розробляти канбан-дошку
  • Спрямовувати емпіричний процес інспекції й адаптації за допомогою практик канбану

Чи буде цей тренінг корисний саме вам? Ми допоможемо розібратися.

Сертифікація

Тренінг Professional Scrum with Kanban корисний для проходження сертифікаційного тесту Professional Scrum with Kanban I. Усі його учасники отримують пароль до тесту.

Якщо ви скористаєтеся паролем протягом 14 днів і не наберете хоча б 85% (мінімальний прохідний бал), ми надамо вам іще одну спробу без доплати.

За участь у тренінгу (навіть при нескладанні тесту) учасники отримують 14 балів PDU від Project Management Institute (PMI).

Як отримати PDU

6 із 7 учасників попереднього тренінгу склали сертифікаційний тест PSK на Scrum.org з першої спроби.

Програма першого дня

Основи професійного скраму

Дуже коротко, в ігровій формі пригадаємо ключові моменти скраму, на яких акцентуватимемо під час тренінгу.

Теорія та принципи канбану

Теоретична частина. Що таке канбан, ким і коли він був створений, принципи й практики Kanban.

Канбан на практиці: симуляції та вправи

Ця частина тренінгу включає дві симуляції. Одна допоможе вам зрозуміти, як працює потік, як він може закоркуватися, що може його пришвидшити і як практики Kanban допомогають керувати потоком. Друга вправа включає базову роботу з канбан-дошкою і роз’яснення по її структурі й наповненню.

Програма другого дня

Дебрифінг

Повертаємося до вчорашніх симуляцій і розбираємо їх іще раз.

Потік цінності і його візуалізація, Definition of Workflow

Симуляція: розробляємо дизайн канбан-дошки і візуалізуємо на ній потік роботи. Тоді розбираємо, яке рішення було вдалим, яке ні, й аналізуємо помилки.

Метрики та кількісне управління процесом

Розбираємо чотири обов’язкові метрики Kanban і їх взаємозв’язок. Вчимося використовувати їх для кількісного управління процесом. Розбираємо діаграми.

Використання канбану в контексті скрам-команди

Проходимося скрам-подіями в форматі симуляції. Дейлі скрам і як покращити його за допомогою метрик і діаграм канбану. Планування спринту і як провести його швидше і точніше завдяки метрикам канбану. Спринт рев’ю і як зробити його ефективнішим. Ретроспектива і як покращити її за допомогою кількісної інформації з канбану.

Тренер — Костянтин Разумовський

Костянтин Разумовський — перший сертифікований тренер зі скраму в Республіці Білорусь, перший у світі російськомовний тренер від організації Scrum.org.

Костянтин працює у сфері розробки програмного забезпечення з 1998 року. Пройшов шлях від Java-розробника до операційного директора продуктової компанії. Втілював Scrum як на рівні команди, так і на рівні програм проєктів. У різний час працював на посадах прожект менеджера, скрам майстра і власника продукту. Має досвід, пов’язаний із Quality Management (CMMI, ISO 9001).

Працював у IBA, Tieto, exp(capital) і EPAM Systems.

Автор офіційних перекладів Маніфесту Аджайл і Скрам Гайду. Автор численних статей на Scrum.org.

Тренер — Костянтин Разумовський

Сертифікати Костянтина

Курси, які викладає Костянтин

Матеріали тренінгів актуальні й однакові в усьому світі

Матеріали для тренінгів розробляє й підтримує один із творців Скраму Кен Швабер разом зі спільнотою PST Scrum.org. Вони стежать за тим, щоб матеріали завжди відповідали тому, що відбувається в компаніях із розробки програм, а також останнім практикам.

Наші тренери проводять курси у своєму стилі й за власним досвідом, але матеріали тренінгів однакові в усьому світі. Студенти вивчають ті ж теми незалежно від того, де проходить тренінг і хто його проводить.