Що таке PDU і як їх отримати - Brain Rain
05 Травня, 2021 | 53 | 0.0  0.0

Що таке PDU і як їх отримати

В управлінні проєктами існує підтвердження кваліфікації фахівців у вигляді сертифікатів, виданих авторитетними організаціями (IPMA, PMI тощо). Одним з найбільш значущих документів є сертифікат PMP (Project Management Professional) Американського інституту PMI (Project Management Institute). Для допуску до іспиту потрібно набрати певну кількість балів, які підтверджують навчання слухача на тренінгах та курсах з управління проєктами.

PDU (Professional Development Unit) або години професійного розвитку необхідні для отримання допуску до іспиту на ступінь в PMI. PDU зазвичай надаються за кожну годину участі у спланованому та структурованому навчальному процесі або діяльності. Тобто, за одноденний (восьмигодинний) курс слухач отримує 8 PDU, за дводенний – 16 і так далі.

Як отримати PDU за відвідування тренінгів Scrum.org, SAFe і Management 3.0

Студенти сертифікаційних тренінгів Scrum.org, Scaled Agile і Management 3.0 можуть претендувати на 16 і 10 PDU. Ці бали можна отримати після відвідування таких дводенних тренінгів:

Після відвідування триденного тренінгу Applying Professional Scrum for Software Development (APS-SD) студенти мають право на отримання 24 PDU. 

Зверніть увагу, що PDU @ PMI можна отримати, просто відвідавши тренінг. Зовсім необов’язково після тренінгу успішно складати тест.

Студенти можуть претендувати на PDU за категорією “Education courses provided by other third party providers” (навчальні курси, надані сторонніми постачальниками) в PMI. Отримати PDU онлайн можна на сайті PMI

Scrum.org не вказує категорії, які покриває тренінг. Це дозволяє студентам гнучко розподіляти бали в потрібних їм категоріях. У Scaled Agile з цим жорсткіше: години тренінгів попередньо розподілені за категоріями Talent Triangle залежно від сертифікації, яку ви бажаєте здобути.

Кроки для підтвердження PDU

 1. Залогіньтеся на PMI.org. Клікніть “Report PDUs” (Повідомити про PDU).
 2. Натисніть “Course or Training” (Курс або тренінг) у розділі “Education” (Освіта).
 3. Введіть назву провайдера (BrainRain). Оскільки ви проходили тренінг через стороннього постачальника, просто введіть ім’я провайдера у відповідне поле. Не обирайте зі списку.
 4. Обов’язково заповніть усі поля.
 5. Введіть або змініть значення PDU відповідно до їх зв’язку з PMI Talent Triangle™.

  Якщо ви обрали певний тип активності (наприклад, тренінг), у полях Talent Triangle™ побачите автоматично введені попередні значення PDU. Та якщо ви брали участь у тренінгу не всі дні, можете вручну зменшити ці цифри.

  Скориставшись тренінгом від стороннього постачальника (як у нашому випадку), введіть значення PDU вручну. Якщо ви є власником кількох сертифікацій, ці PDU автоматично розподіляться між ними.

 6. Наступний крок — клікнути на “I agree this claim is accurate” (Я підтверджую точність цієї заявки).
 7. Щоб надіслати заявку, клікніть “Submit” (Надіслати). Ви отримаєте сповіщення про транзакцію, яке відображає кілька Claim ID (ідентифікаторів заявок) для кількох сертифікацій. Його можна роздрукувати.
 8. Ви закінчили з оформленням заявки. Очікуйте на результат. Якщо маєте кілька заявок, можете оформити їх підряд одна за одною.

Сподіваємося, все зрозуміло? Якщо знадобиться допомога чи виникнуть питання, звертайтеся!

Контакти в контактах 😉