Ахмет Акдаг - Brain Rain

Ахмет Акдаг

Сертифікати Ахмета

Курси, які викладає Ахмет

Bio

Managing Partner. PST, PSM-I, PSM-II, PSPO-I, PSPO-II, PSD, CSM, CSP, SAFe Agilist, Консультант програми SAFe Ахмет це консультант і сертифікований тренер Scrum.org та SAFe, допомагає організаціям в Аджайл трансформаціях. Є одним із співзасновників / спонсорів багатьох асоціацій Agile у своїй середі, як Agile Turkey, Agile Middle East, Agile Greece і Agile Africa, він також співпрацює з некомерційними організаціями.

Ахмет допомагає організаціям правильно адаптувати Scrum, Kanban і інші Agile процеси, навчаючи основам всіх рівнів в організації, навчаючи менеджменту, команди і допомагає розробляти організаційні принципи, практики та інструменти для Agile корпоративної.

Беручи участь в більш ніж 20 великих організаційних проектах по перетворенню Agile і навчивши понад 400 команд на малих і великих підприємствах, досвід Ахмета в галузі управління та проектування інфраструктури дозволив йому створити високоякісні рішення і кращі практики для масштабування Agile відповідно до фундаментальним принципам Agile-процесів. Він займається коучингом і консалтингом в компаніях, що володіють великим ноу-хау і досвідом як в області Agile, так і в області процесів.

Найближчі тренінги від Ахмета

No trainer_events found