25% від кожного квитка ми надсилаємо в фонд Госпітальєри

Мехмет Їтмен

Мехмет Їтмен — консультант і тренер з менеджменту й технологій, який спеціалізується на підвищенні гнучкості та продуктивності організацій. За останні 10 років він допоміг більш ніж 300 командам і 20 компаніям у телекомунікації, фінансах, банкінгу, страхуванні, інтернет-торгівлі, логістиці, розробці ПЗ й інших областях. У Vodafone він провів аджайл-трансформацію як VF TR, був активним членом VF Agile COE і підтримував операційні компанії в Туреччині, Катарі, Великобританії, Єгипті, Германії та Кенії.

  • Автор бестселлерів ”Scrum Bir Dönüşüm Hikayesi’’ і “Scrum: Usta Sorulara Uzman Cevaplar” (турецькою).
  • Засновник AgileTurkey.org, найбільшого неприбуткового аджайл-товариства в регіоні з 2008 року, яке підтримує втілення гнучких методологій у бізнесі.
  • Він активно підтримує також і інші неприбуткові організації, серед яких — Agile Middle East, Agile Bosnia і Agile Greece.
  • Мехмета відзначили як одного з найуспішніхих підприємців-ентузіастів за версією Fortune Turkey’s Annual “40 Under 40 Managers” (“40 менеджерів до 40 років”) у 2011-2015 роках.
  • Він також став одним з перших у світі PST (Professional Scrum Trainer) Scrum.org і за останні 8 років навчив більш ніж 5000 ентузіастів аджайлу в усьому світі.

Мехмет Їтмен

Сертифікати Мехмета

Курси, які викладає Мехмет

Повідомити вас про наступні тренінги?

Бажаєте отримувати повідомлення про нові тренінги та зміни в нашому календарі подій?

Просто залиште тут свої дані, і ми надішлемо повідомлення на вашу електронну пошту.

Зустрінемось наступного разу!

Щойно дата наступного тренінгу буде відома, ви дізнаєтеся про це серед перших.