Гюнтер Верхеїн - Brain Rain

Гюнтер Верхеїн

Сертифікати Гюнтера  

Курси, які викладає Гюнтер  

Мова

‎• English

Bio

Гюнтер ВерхеїнГюнтер Верхеен присвятив себе розробкам IT- і програмних продуктів після отримання вищої освіти в 1992 році.

Свій досвід в застосуванні гнучкої Agile-методології в розробці ПЗ Гюнтер почав з екстремального програмування, а з 2003 став працювати зі Скрамом.

Гюнтер Верхеен – професійний Скрам-тренер від Scrum.org.

Він залишив консультаційну діяльність в 2013 році для створення партнерської команди з Кеном Швабер, співавтором Скрам, на Scrum.org.

Гюнтер став представником Кена і Scrum.org в Європі, здійснював контроль над випуском серій ‘Professional Scrum’, працював з глобальною мережею професійних скрам-тренерів на Scrum.org і став співавтором фреймворка Agility Path і Nexus для підходу Scaled Professional Scrum.

Гюнтер припинив співпрацю зі Scrum.org в 2016 році, щоб продовжити роботу над скрам в якості незалежного керуючого розвитком Скрам-технологій (Scrum caretaker).

У 2013 році Гюнтер опублікував стала всесвітньо визнаною книгу “Scrum – A Pocket Guide (a smart travel companion)” ( «Скрам – Кишеньковий гід (розумний попутник)»). Кен Швабер рекомендував його книгу, як «кращий опис скрам, яке можна знайти на сьогоднішній день» і як «надзвичайно компетентну книгу». У 2016 році був опублікований переклад його книги на голландську мову під назвою “Scrum Wegwijzer (Een kompas voor de bewuste reiziger)”.

Під час, вільний від подорожей з лекціями по скрам і від гуманізації робочого простору, Гюнтер живе і працює в Антверпен (Бельгія).

Найближчі тренінги від Гюнтера

No trainer_events found