25% від кожного квитка ми надсилаємо в фонд Госпітальєри

Гюнтер Верхеїн

Гюнтер Верхеєн – Professional Scrum Trainer @ Scrum.org, одна з найвідоміших осіб у галузі гнучких методологій. Сам він називає себе незалежним наглядачем скраму на шляху до гуманізації робочого простору.

Відразу ж по отриманню вищої освіти (в 1992 році) Гюнтер Верхеєн присвятив себе розробкам IT- і програмних продуктів. Застосовувати гнучкі методології в розробці програмного забезпечення Гюнтер почав з eXtreme Programming. Із 2003 року став працювати зі скрамом.

У 2013 році він залишив консультаційну діяльність задля створення партнерської команди з Кеном Швабером, співавтором скраму, на Scrum.org. Тоді він став представником Кена і Scrum.org в Європі, здійснював контроль над випуском серій “Professional Scrum”, працював з глобальною мережею професійних скрам-тренерів на Scrum.org і став співавтором фреймворків і технік масштабування скраму Agility Path, EBM (Evidence-Based Management) і Nexus (для підходу Scaled Professional Scrum).

У 2016 році він вирішив змінити компанію, але не напрямок, і припинив співпрацю зі Scrum.org, ставши незалежним тренером, письменником, промовцем і зв’язним членів скрам-спільноти по всьому світу. Зараз він сконцентрований на тому, щоб допомагати організаціям формувати більш гуманне та продуктивне робоче середовище.

Тоді ж, у 2016, він опублікував тепер усесвітньо відому книгу “Scrum – A Pocket Guide (a smart travel companion)” («Скрам – кишеньковий гід (розумний попутник)»). Кен Швабер рекомендував її як «найкращий існуючий опис скраму» і «надзвичайно компетентну книгу». У 2019 році вийшло друге видання книги під назвою “97 речей, які має знати кожен практик скраму”. У ньому Гюнтер зібрав життєвий досвід і колективну мудрість визнаних скрам-експертів з усього світу.

Сьогодні в час, вільний від подорожей з лекціями по скрам і гуманізацію робочого простору, Гюнтер живе і працює в Антверпені (Бельгія).

Тренінги проводить англійською та датською мовами.

Гюнтер Верхеїн

Сертифікати Гюнтера

Курси, які викладає Гюнтер

Повідомити вас про наступні тренінги?

Бажаєте отримувати повідомлення про нові тренінги та зміни в нашому календарі подій?

Просто залиште тут свої дані, і ми надішлемо повідомлення на вашу електронну пошту.

Зустрінемось наступного разу!

Щойно дата наступного тренінгу буде відома, ви дізнаєтеся про це серед перших.