Ральф ван Русмален - Brain Rain

Ральф ван Русмален

Сертифікати Ральфа

Курси, які викладає Ральф

Bio

Ральф вважає, що люди виграють найважливішу роль в кожному проекті. Навички людей і то як вони працюють разом, а також Scrum, Kanban, eXtreme Programming, Management 3.0 – це всього лише інструменти або платформи, які існують, щоб допомогти людям.

Ральф працює у сфері інформаційних технологій з 1997 року на різних посадах: розробник програмного забезпечення, тестувальник, Scrum Master, Agile Coach, керівник групи, менеджер і віцепрезидент по розробці програмного забезпечення. Ральф обожнює працювати з людьми, з командами, покращувати процеси й середу, в якій вони працюють.

Ральф веде активне життя у світі Agile-спільноти й ділиться своїми знаннями та досвідом на конференціях і в особистих і професійних блогах. Останні виступи Ральф провів на Agile Prague, Agile India, XPDays і Agile Lean Ireland.

Як генеральний директор Management 3.0., Ральф представляє свою програму по всьому світу, де це необхідно, щоб переконатися, що матеріали курсу Management 3.0 регулярно оновлюються і коректно подаються учасникам тренінгів. Крім роботи на посаді Генерального директора, він також відповідає за наповнення та управління контентом курсу Management 3.0.

Найближчі тренінги від Ральфа

Дата Mar, 20 2020
at 10:00 am
Міcце Kyiv
улица Николая Пимоненко, 13, Киев
Мова English
Залишити заявку
Купити в 1 клік
299€ 249€