Ральф ван Русмален - Brain Rain

Ральф ван Русмален

Сертифікати Ральфа

Курси, які викладає Ральф

Bio

Ральф вважає, що люди виграють найважливішу роль в кожному проекті. Навички людей і то як вони працюють разом, а також Scrum, Kanban, eXtreme Programming, Management 3.0 – це всього лише інструменти або платформи, які існують, щоб допомогти людям.

Ральф працює у сфері інформаційних технологій з 1997 року на різних посадах: розробник програмного забезпечення, тестувальник, Scrum Master, Agile Coach, керівник групи, менеджер і віцепрезидент по розробці програмного забезпечення. Ральф обожнює працювати з людьми, з командами, покращувати процеси й середу, в якій вони працюють.

Ральф веде активне життя у світі Agile-спільноти й ділиться своїми знаннями та досвідом на конференціях і в особистих і професійних блогах. Останні виступи Ральф провів на Agile Prague, Agile India, XPDays і Agile Lean Ireland.

Як генеральний директор Management 3.0., Ральф представляє свою програму по всьому світу, де це необхідно, щоб переконатися, що матеріали курсу Management 3.0 регулярно оновлюються і коректно подаються учасникам тренінгів. Крім роботи на посаді Генерального директора, він також відповідає за наповнення та управління контентом курсу Management 3.0.

Найближчі тренінги від Ральфа