25% від кожного квитка ми надсилаємо в фонд Госпітальєри

Ральф ван Русмален

Як СЕО Management 3.0, Ральф представляє свою програму в усьому світі і контролює регулярність оновлення матеріалів, якими користуються власники Management 3.0. Також він відповідає за управління контентом Менеджменту 3.0. Він сконцентрований на коучингу з управління та лідерства, аджайлу й розвитку організацій.

Ральф вірить, що проєкти створюються людьми; що кожен проєкт складається з навичок людей, їхньої співпраці, самопочуття й індивідуальності. Scrum, Kanban, eXtreme Programming, Management 3.0 – це лише інструменти та фреймворки, що існують, щоб допомогти людям розкрити свій потенціал.

Ральф в IT з 1997 року. Він працював на різних позиціях: розробником, тестувальником, скрам-майстром, аджайл-коучем, тім-лідом, менеджером і VP розробки ПЗ.

Сьогодні Ральф – активний член аджайл-спільноти. Ви могли чути його виступи на Agile Prague, Agile India, XPDays, Agile Lean Ireland та інших великих конференціях.

У 2017 році він опублікував першу книгу про Менеджмент 3.0, за винятком тих, які писав Юрген Аппело: “Doing It – Management 3.0 Experiences”. Він також регулярно пише статті на LinkedIn, у блозі Management 3.0 і своєму особистому блозі.

Сьогодні Ральф працює аджайл-коучем в Agile Strides. Його широкий досвід у тому числі включає створення розподілених команд “з нуля”, від вибору місця роботи до рекрутингу, створення команди і, зрештою, її передачі місцевому регіональному менеджеру.

Ральф ван Русмален

Сертифікати Ральфа

Курси, які викладає Ральф

Повідомити вас про наступні тренінги?

Бажаєте отримувати повідомлення про нові тренінги та зміни в нашому календарі подій?

Просто залиште тут свої дані, і ми надішлемо повідомлення на вашу електронну пошту.

Зустрінемось наступного разу!

Щойно дата наступного тренінгу буде відома, ви дізнаєтеся про це серед перших.