25% від кожного квитка ми надсилаємо в фонд Госпітальєри

Піт Беренс

Піт Беренс — сертифікований викладач із гнучкого лідерства (CAL), який навчає усвідомленості (програма CAL 1) і практичним навичкам (CAL 2) для підвищення лідерської компетенції й надання цінності. З 2011 року він навчав гнучких лідерів, а в 2016 розробив програму CAL для Scrum Alliance.

Також він — сертифікований тренер Leadership Agility 360. Піт Беренс допомагає формувати усвідомленість, навчає людей і підтримує їх на шляху до підвищення ефективності та гнучкості процесів. У 2009 році він отримав сертифікат Changewise 360 Leadership Agility Coach.

Як лідер думок, Certified Enterprise Coach (CEC) і Certified Scrum Trainer (CST), Піт допомагає організаціям покращувати рівність команд і постачання продуктів. У 2006 році Піт отримав сертифікацію CST, а вже в 2007 розробив програму CEC для Scrum Alliance.

Також у 2005 році Піт заснував Trail Ridge, партнерство з коучингу, що створює більш адаптивні, стійкі та здорові організації. Сьогодні він є його керуючим партнером.

Піт створив Agile Leadership Journey, спільноту викладачів і коучів гнучкого лідерства, що працюють над узгодженням глобального дизайну і реализації програм для клієнтів у глобальному масштабі. Ця команда підтримує регіони Північної і Південної Америк, Європи й Азіатсько-Тихоокеанського регіону.

У 2016-2018 роках Піт входив до ради директорів Scrum Alliance, надаючи стратегічні консультації й рекомендації щодо перетворення світу праці.

Сьогодні Піт Беренс допомагає лідерам змінюватися і змінювати організації в напрямку гнучких методів роботи й покращення результатів. Він виступає на конференціях з аджайлу, зібраннях зі скраму, подіях з лідерства і в локальних групах по всьому світу.

Піт Беренс

Сертифікати 

Курси, які викладає Піт Беренс

Повідомити вас про наступні тренінги?

Бажаєте отримувати повідомлення про нові тренінги та зміни в нашому календарі подій?

Просто залиште тут свої дані, і ми надішлемо повідомлення на вашу електронну пошту.

Зустрінемось наступного разу!

Щойно дата наступного тренінгу буде відома, ви дізнаєтеся про це серед перших.