24.09.2021 в 19:00

Безкоштовний вебінар “Модель зрілості: чому обирають SAFe?”

Чому організації обирають SAFe? Які виклики він вирішує, які ні? Поговоримо про модель зрілості організацій і про те, що потрібно організаціям і командам, щоб успішно втілювати принципи й цінності Scaled Agile Framework.
Починаємо 24.09.2021 в 19:00
До початку події залишилося
- -
:
- -
:
- -
днiв
годин
хвилин
Дата24.09.2021Час19:00 ФорматОнлайн МоваУкраїнська/російська Групадо 50 осіб Тривалість90 хвилин
01
Рано чи пізно успішний бізнес розростається, і тоді перед всіма його учасниками постають нові питання. Бізнес і розробка: чи можуть вони існувати окремо? Як розподілити відповідальність і при цьому не втратити цінність продукту? Отримайте відповідь від експерта SAFe Івана Спресова.
02
На вебінарі ми також розглянемо ситуації, коли SAFe не може повністю вирішити виклики, перед якими стоїть організація, і поговоримо, що може допомогти в такому випадку.
03
Leading SAFe: що це за тренінг і кому він може стати в нагоді? Коротко поговоримо про те, чому основи SAFe важливі для кожного члена організації, що працює за SAFe, а також для тих, хто ще в пошуку найкращої моделі масштабування своєї організації.
04
Цей вебінар буде корисним також і для тих, хто шукає тренінг SAFe відповідно до власних цілей, але вагається між кількома. Іван Спресов — експерт зі Scaled Agile Framework, який може підказати вам, яке навчання буде найкориснішим для задоволення ваших потреб.
Для кого цей вебінар

  • Для СЕО і менеджерів усіх рівнів, тімлідів і бізнес-аналітиків
  • Для скрам-майстрів і членів команд розробки, що хочуть зрозуміти SAFe і задати питання, що назріли у процесі роботи
  • Для всіх IT-фахівців, що бажають підвищити свою ефективність і розвинути перспективи кар’єрного зростання

Чи буде цей тренінг корисний саме вам? Ми допоможемо розібратися.

Програма вебінару

Чому організації обирають SAFe

Виклики, на які відповідає Scaled Agile Framework. Взаємодія бізнесу і розробки. Розподіл відповідальності. Як ефективно скласти докупи потреби ринку та можливості компанії.

З чим SAFe вам не допоможе

Модель оцінки зрілості організації. Модель оцінки зрілості SAFe як фреймворка. Очікуваний рівень зрілості в області інфраструктури й автотестування компаній на ринку при старті впровадження. Області SAFe, що потребують високого рівня зрілості.

Висновки

Про тренінг Leading SAFe

Коротко: про що тренінг, кому буде корисним, з чого почати вивчення SAFe і чим корисна сертифікація від Scaled Agile.

Відкритий формат: питання — відповідь

Маєте проблему, з якою важко справитися самостійно? Хочете проаналізувати ваш кейс і зрозуміти, що не так? Шукаєте тренінг SAFe, та не можете визначитися в цій малій купі? 😅 Приходьте з питаннями, і Іван Спресов допоможе порадою. Знайомтеся з кейсами інших фахівців галузі і навчайтеся на чужому досвіді.

Тренер — Іван Спресов

Іван — SAFe Program Consultant, Certified Scrum Master і Certified Scrum Professional у Scrum Alliance. Зацікавившись потоками цінності, він також здобув сертифікацію Kanban Management Professional.

  • 4 роки досвіду в аджайл-коучингу
  • 10 років досвіду в проджект-менеджменті
  • 10 років досвіду в ролі скрам-майстра
  • 8 років досвіду в корпоративній Java-розробці
  • 6 років досвіду в ролі консультанта і тренера в різних областях (фінанси, виробництво, подорожі) і процесах (операційний, програмний/проєктний, організаційний)

Ось що він каже про свій досвід коучингу:

Коуч — мабуть, найскладніша з ролей, адже доводиться наглядати за цілим проєктом (плануванням, організацією, продажами). Твої знання та навички мають відповідати за рівнем знанням та навичкам лідерів проєкту. Є дуже багато роботи, невидимої для людей за межами проєкту.

Іван брав участь у створенні гібридних і аджайл-проєктів і програм у різних ролях: розробника, тех-ліда, скрам-майстра, власника продукту та коуча. Наразі він працює старшим проджект-менеджером у EPAM Systems, Республіка Білорусь.

Тренер — Іван Спресов

Сертифікати Івана

Курси, які викладає Іван

Вебінар “Модель зрілості: чому обирають SAFe?” (90 хвилин)

0
Зареєструватися

Залиште заявку на участь у вебінарі

  • Ми додамо вас у телеграм-канал BrainRain, де за годину до призначеного часу опублікуємо посилання на Zoom.
  • Варто мати гарне інтернет-з’єднання і трохи простору, де можна буде спокійно поспілкуватися з фахівцями, що працюють із гнучкими методологіями

Безкоштовний вебінар “Модель зрілості: чому обирають SAFe?”