23.02.2022 в 18:00

Роль Release Train Engineer: підготовчий вебінар до тренінгу SAFe RTE

Роль Release Train Engineer, її основні особливості і що мається на увазі під цією роллю в межах Scaled Agile Framework? Про що йдеться на тренінгу SAFe RTE? На нашому підготовчому вебінарі Certified SAFe® Program Consultant Іван Спресов відповість на ці та інші ваші питання.
Починаємо 23.02.2022 в 18:00
До початку події залишилося
- -
:
- -
:
- -
днiв
годин
хвилин
Дата23.02.2022Час18:00 ФорматОнлайн МоваРосійська Групадо 60 осіб Тривалість60 хвилин
01
Вагаєтесь, чи готові ви до такої серйозної сертифікації? Не до кінця розумієте, про що піде мова на тренінгу SAFe Release Train Engineer? Тоді цей вебінар саме для вас.
02
Іван Спресов коротко розповість вам про предмет тренінгу SAFe RTE, про необхідні пререквізити для участі, а також про те, кому і що може дати сертифікація SAFe.
03
Вебінар проводиться у відкритому форматі, тож ви зможете задати свої питання і навіть коротко розібрати проблемні кейси.
04
Серед учасників вебінару розіграємо знижку 10% на тренінг SAFe RTE, що пройде 10-12 лютого в онлайні.
Для кого цей вебінар

 • Для директорів, власників продукту, проджект- і продакт-менеджерів
 • Для програм-менеджерів та IT-менеджерів
 • Для Solution Train Engineers
 • Для аджайл-коучів і консультантів

Чи буде цей тренінг корисний саме вам? Ми допоможемо розібратися.

Програма вебінару

Лекційна частина

Хто такий Release Train Engineer і що має на увазі під цією роллю фреймворк SAFe? Нащо вам ці знання і де їх можна застосувати? Чому тренінг SAFe RTE – один з двох найкрутіших, що є у Scaled Agile? Як багато фахівців відповідного рівня на ринку Східної Європи? Багато цікавого від крутого експерта SAFe Івана Спресова.

Відкритий формат: питання — відповідь

Маєте проблему, з якою важко справитися самостійно? Хочете пройти тренінг, але не певні, чи готові ви до цього? Приходьте з питаннями, і Іван Спресов допоможе порадою. Знайомтеся з кейсами інших фахівців галузі і навчайтеся на чужому досвіді.

Тренер — Іван Спресов

Іван — SAFe Program Consultant, Certified Scrum Master і Certified Scrum Professional у Scrum Alliance. Зацікавившись потоками цінності, він також здобув сертифікацію Kanban Management Professional.

 • 4 роки досвіду в аджайл-коучингу
 • 10 років досвіду в проджект-менеджменті
 • 10 років досвіду в ролі скрам-майстра
 • 8 років досвіду в корпоративній Java-розробці
 • 6 років досвіду в ролі консультанта і тренера в різних областях (фінанси, виробництво, подорожі) і процесах (операційний, програмний/проєктний, організаційний)

Ось що він каже про свій досвід коучингу:

Коуч — мабуть, найскладніша з ролей, адже доводиться наглядати за цілим проєктом (плануванням, організацією, продажами). Твої знання та навички мають відповідати за рівнем знанням та навичкам лідерів проєкту. Є дуже багато роботи, невидимої для людей за межами проєкту.

Іван брав участь у створенні гібридних і аджайл-проєктів і програм у різних ролях: розробника, тех-ліда, скрам-майстра, власника продукту та коуча. Наразі він працює старшим проджект-менеджером у EPAM Systems, Республіка Білорусь.

Тренер — Іван Спресов

Сертифікати Івана

Роль Release Train Engineer (1 година)

0
Зареєструватися

Залиште заявку на участь у вебінарі

 • Ми додамо вас у телеграм-канал BrainRain, де за годину до призначеного часу опублікуємо посилання на Zoom
 • Варто мати гарне інтернет-з’єднання і трохи простору, де можна буде спокійно поспілкуватися з фахівцями, що працюють із гнучкими методологіями

Роль Release Train Engineer: підготовчий вебінар до тренінгу SAFe RTE
Перейти до реєстрації

Повідомити вас про наступні тренінги?

Не виходить взяти участь цього разу, але хотіли б знати про дату наступного тренінгу? Просто залиште тут свої дані, і ми надішлемо сповіщення на вашу електронну пошту.

Зустрінемось наступного разу!

Щойно дата наступного тренінгу Роль Release Train Engineer: підготовчий вебінар до тренінгу SAFe RTE буде відома, ви дізнаєтеся про це серед перших.