09.09.2022 в 10:00

Professional Scrum with User Experience

Professional Scrum with User Experience (PSU) — це інтерактивний дводенний тренінг, на якому ви навчитеся інтегрувати сучасні практики UX у ваш скрам і зрозумієте, як найефективніше впроваджувати UX у скрам-командах.
Починаємо 09.09.2022 в 10:00
До початку події залишилося
- -
:
- -
:
- -
днiв
годин
хвилин
Дата09–10.09.2022Час10:00 ФорматОнлайн МоваУкраїнська Групадо 16 осіб Тривалість16 годин
01
Гадаєте, дизайн надто повільний і не підходить для високошвидкісних аджайл і Scrum-подій? Це не так. На тренінгу PSU ми покажемо вам методи UX, що чудово вписуються в Scrum, і потренуємося практикувати ці методи в крос-функціональних командах.
02
Цей тренінг розроблено, щоб навчити вас використовувати інструменти і практики для роботи з замовниками і їх фідбеком. Це допоможе додати цінності продукту в очах кастомера, не міняючи ваш скрам і використовуючи наявні скрам-команди.
03
Онлайн-тренінг PSU проводиться з використанням Zoom із переговорними кімнатами і робочого простору Mural.
04
У тренінг включено безкоштовну спробу на сертифікаційному тесті Professional Scrum with User Experience I. При його успішному складанні ви отримаєте сертифікат Scrum.org PSU I, впізнаваний в усьому світі.
Для кого цей тренінг

 • Для скрам-майстрів і власників продукту, які навчаться правильно інтегрувати фахівців із UX у самоорганізовані крос-функціональні команди. З їх допомогою команди розробки більше знатимуть про замовника, зможуть планувати роботу з вивчення, дослідження й дизайну і все ще встигати постачати “Готовий” продукт у кожному новому спринті
 • Для UX-дизайнерів, райтерів, дослідників та інших експертів з UX, які навчаться ефективніше працювати в скрамі, керувати своєю роботою в спринтах і візуалізувати її в продуктовому беклозі
  Для тімлідів, продакт менеджерів і решти менеджерів, котрі навчаться вести крос-функціональні команди назустріч дослідницькій роботі й вирівнювати роботу команд довкола вивчення і постачання цінності користувачам
 • Для всіх залучених до постачання продукту (інженерів, продакт менеджерів та ін.), адже технологічні команди краще працюють, коли в них налагоджена співпраця між дисциплінами і спеціальностями

Ви навчитеся

 • Вводити фахівців з UX у крос-функціональну скрам-команду
 • Розраховувати, керувати, пріоритизувати і включати роботи з UX до беклогу
 • Балансувати дослідження й постачання у скрам-команді
 • Пов’язувати роботу з UX із основами Scrum, серед яких визначення готового, впорядкування беклогу й постачання інкрементів готового в кожному спринті
 • Створювати цикли зворотного зв’язку з замовниками в рамках спринту
 • Тому, як переконатися, що інсайти кастомерів включені до скрам-подій і враховуються в процесі прийняття рішень
 • Тому, що означає “Визначення готового” у світі постійного вивчення
 • Справлятися з дизайнерською роботою, що може розтягуватися за межі одного спринту, продовжуючи постачати цінність в кожному спринті: цілком і повністю за канонами скраму
 • Тому, як UX може покращувати рішення розробників
 • Постачати вищу цінність для замовників, використовуючи скрам-команди і не змінюючи ваш початковий скрам-порядок

Чи буде цей тренінг корисний саме вам? Ми допоможемо розібратися.

Сертифікація

Усі учасники, що пройшли курс Professional Scrum with User Experience, отримають одну безкоштовну спробу на сертифікаційному тесті Professional Scrum with User Experience I (PSU I).

Якщо ви використаєте свій пароль протягом 14 днів після тренінгу й не наберете хоча б 85% правильних відповідей (мінімум, необхідний для складання тесту), Scrum.org надасть вам іще одну екзаменаційну спробу без доплати.

За участь у тренінгу (навіть якщо вам не вдалося скласти тест) ви можете отримати 14 PDU від Project Management Institute (PMI).

Як отримати PDU

80% наших студентів складають сертифікаційні тести PSM і PSPO на Scrum.org з першої спроби.

Програма тренінгу

Як поєднання Scrum і UX підсилює можливості постійного вивчення

Фреймінг роботи — проблема, яку можна вирішити

Кінцевий результат важливіший за проміжний

Управління роботою з UX у Scrum

Фокус на користувачах

Експериментування

Тренер — Богдан Онищенко

Богдан — Professional Scrum Trainer від Scrum.org.

 • Має 10 років досвіду в ІТ, протягом яких працював розробником, скрам-майстром, власником продукту і тренером.
 • Упродовж останніх 6 років працював з різноманітними продуктами, від стартапу до ентерпрайзу, у продуктових компаніях в Україні, Польщі та Німеччині, в телекомунікації, логістиці, роздрібній торгівлі й онлайн-гемблінгу.
 • Останні 3 роки активно займається проведенням скрам і аджайл-тренінгів.

Побувавши у всіх ролях скрам-команди, Богдан отримав не лише глибоке розуміння принципів її роботи, але й усвідомлення запорук її успіху.

Він щиро вірить у користь практичного підходу до навчання. Його тренінги цікаві й активні, переповнені практичними рекомендаціями, вправами, іграми й реальними кейсами.

Наразі Богдан також веде свій подкаст Plus50agility, де спілкується з експертами про проблеми й задачі гнучких технологій у бізнесі.

Тренер — Богдан Онищенко

Сертифікати Богдана

Курси, які викладає Богдан

Рання реєстрація

до 25.08.2022
599 699

Пізня реєстрація

699
Зареєструватися

В ціну входить

 • Контроль якості й релевантності матеріалів відповідно до програм Scrum.org
 • 16 годин тренінгу з Professional Scrum Trainer Богданом Онищенком
 • Ваучер на тест PSU I (2 спроби)

Матеріали тренінгів актуальні й однакові в усьому світі

Матеріали для тренінгів розробляє й підтримує один із творців Скраму Кен Швабер разом зі спільнотою PST Scrum.org. Вони стежать за тим, щоб матеріали завжди відповідали тому, що відбувається в компаніях із розробки програм, а також останнім практикам.

Наші тренери проводять курси у своєму стилі й за власним досвідом, але матеріали тренінгів однакові в усьому світі. Студенти вивчають ті ж теми незалежно від того, де проходить тренінг і хто його проводить.

Повідомити вас про наступні тренінги?

Не виходить взяти участь цього разу, але хотіли б знати про дату наступного тренінгу? Просто залиште тут свої дані, і ми надішлемо сповіщення на вашу електронну пошту.

Зустрінемось наступного разу!

Щойно дата наступного тренінгу Professional Scrum with User Experience буде відома, ви дізнаєтеся про це серед перших.