course-image

Professional Scrum Master

2

4

1

6

3

4

днiв годин хвилин
16.03.2020 - 17.03.2020
Починається 10:00

Я зацікавлений

Оплата
Professional Scrum Master (PSM) - це дводенний курс, що охоплює принципи та емпіричну теорію процесів, що лежать в основі Scrum структури та ролі Скрам Майстра. Professional Scrum Master - це передовий курс для Scrum майстрів і для будь-кого, хто підтримує ефективність і продуктивність команди по розробці програмного забезпечення.
Мета курсу

Мета курсу

  • Дати слухачам курсу глибоке розуміння принципів і цінностей Scrum;
  • Навчити слухачів практичним технікам роботи Скрам-майстра та фасилітації командного процесу (включаючи проблеми, які часто зустрічаються та особливості розподілених проектів);
  • Підготовка до отримання міжнародного сертифіката від Scrum.org.
Курс допоможе вам

Курс допоможе вам

• Отримати чітке уявлення про механіку Скраму та її узгодженості з її емпіричною основою. • Учасники тренінгу зможуть виконувати функції Скрам Майстра в команді. • Учасники тренінгу зможуть ефективно запустити Скрам або підвищити його ефективність, якщо це вже відбувається
Для кого курс

Для кого курс

Курс PSM може бути цікавий всім, хто займається розробкою програмного забезпечення на основі Скрам, цей курс був спеціально задуманий для тих, хто відповідає за процеси всередині команди, взаємодії один з одним і з представниками бізнесу, а також оптимізацією процесів, підвищуючи їх ефективність. Для тих, хто приймає на себе дуже відповідальну роль Scrum Master. Власників Продукту Команд розробки Скрам Майстрів. Канбан-команд, які цікавляться роботою по Скрам.

Матеріали для тренінгів розробляє і підтримує один з творців Скраму Кен Швабер разом зі спільнотою PST Scrum.org. Вони стежать за тим, щоб матеріали завжди відповідали тому, що відбувається в компаніях з розробки програм і останнім практикам.

Наші тренери проводять курси у власному стилі та з власного досвіду, але матеріали тренінгів однакові в усьому світі, так що студенти вивчають те ж саме незалежно від того, де проходить курс і хто проводить його.

За 2 дні учасники отримають актуальні знання, які допоможуть ефективно виконувати роль Скрам Майстра або коуча команди розробки програм.

  • Протягом курсу учасники осмислюють завдання по принципах Скрам, так що до кінця чітко уявляють, що будуть робити після повернення на робоче місце.
  • Учасники працюють один з одним як команда. 
  • Курс складається з обговорень та практичних вправ, побудованих на реальних кейсах. 
  • Курс виробляє чітке розуміння правил скрам через його емпіричну основу. 
  • Учасники курсу зможуть виконувати роль Скрам Майстрів в Скрам командах або діяти як стейкхолдери з розумінням лідерства.

Короткий зміст

● Основи та теорія Agile і Scrum. Відмінності Agile від інших підходів до розробки (waterfall, RUP, Kanban, etc.)

● Різні типи процесів для різних типів робіт. Теорія заплутаності. Модель Cynefin. Як вибрати правильний підхід для вашого проекту

● Як правильно працювати з Scrum. Докладний розбір ролей, практик, подій і артефактів в Scrum. Приклади стратегії і тактики ефективного використання Scrum

● Обов'язки та відповідальність Скрам Майстра, Власника Продукту і Команди. Хто з них є і не є менеджером

● Робота з вимогами в Agile. Product Backlog і його характеристики

● Оцінка завдань в Scrum. Відносні оцінки. Planning Poker

● Планування в Scrum. Як оцінювати вартість і дату завершення для релізу і ітерації

● Мета спринту. Навіщо вона потрібна, і як її досягти. Планування і відстеження цілей зі спринту

● Sprint Review і Sprint Retrospective. Що спільного і в чому різниця

● Scrum-команда. Самоорганізація та крос-функціональність. Різні принципи формування команд

● Як запустити нову Scrum-команду або перезапустити існуючу

● Проблеми в командах. Антикомандна поведінка. Його причини та що з цим робити

● Навички, якості та психологія Скрам Майстра. Скрам Майстер як коуч і фасилітатор

● Scrum і Організація. Як цінності та принципи Scrum змінюють організацію в сторону Business Agility

● ScrumBut і ScrumAnd

Гарантія та сертифікати

Тренінг є офіційним сертифікаційним тренінгом від компанії Scrum.org. Всі учасники курсу отримають пароль для проходження тесту Professional Scrum Master (PSM).

Іспит проходить онлайн на сайті Scrum.org. Якщо ви скористаєтеся паролем протягом 14 днів і не наберете хоча б 85%, ви отримаєте другу спробу для здачі тесту без доплати.

За відвідування курсу (не здача іспиту) учасники також можуть отримати 14 балів PDU від Project Management Institute (PMI).

Тренер курсу

Слава Москаленко

Сертифікати Слави 

Курси, які викладає Слава

Bio

Слава Москаленко - Аджайл-коуч, тренер, агент змін, спікер і євангеліст Аджайл-культури. Працює в IT більше 13 років.

У своїй статті про те, як з'явилося рішення працювати в Аджайле, Слава зізнається, що на самому початку Аджайл-буму в Україні ставився до гнучких підходів скептично. Повірити в Скрам його переконала заміна продукту, який улюблена команда розробляла 2 роки: той виявився неконкурентоспроможним. Конкурентам в тій ситуації дав перевагу не продукт, а організація робочих процесів. Кілька подальших дослідів переконали Славу продовжувати працювати по скрам.

Багато років пропрацювавши програмістом, в 2012 році він став керувати Аджайл-трансформацією клієнтів Luxoft, в тому числі UBS, Deutsche Bank, Hotwire. З 2015 року Слава продовжив розвиватися вже як професійний Скрам-тренер (Professional Scrum Trainer, PST). У цій ролі Слава надавав високоякісні консультації по Аджайлу таким клієнтам, як Lufthansa, Nordea, Credit Suisse і багатьом іншим.

У 2017 році Слава почав працювати як Аджайл-коуч PaloIT і проживає в Сінгапурі. У цій ролі Слава працює над новим рівнем консалтингу про гнучких підходів до бізнесу. Один з перших його клієнтів - BMW.

Найближчі тренінги від Слави

Дата Mar, 16 2020
at 10:00 am
Міcце Kyiv
вулиця Миколи Пимоненка, 13, Київ
Мова Український/ Російський
Залишити заявку
Купити в 1 клік
699€

Мені цікаво

Оплата
699€ (19 572₴)