course-image

Professional Scrum Product Owner (PSPO) Online

2

9

0

4

4

2

днiв годин хвилин
22.10.2020 - 24.10.2020
Починається 10:00

Я зацікавлений

Оплата

Сертифікаційний тренінг PSPO створений для поглибленого вивчення організації роботи з використанням Scrum з точки зору бізнесу, а також для розуміння й поглиблення навичок Продакт Оунера.

Тренінг проводиться за програмою міжнародної організації Scrum.org, яка є єдиним стандартом у всьому світі й тільки сертифіковані тренери - Professional Scrum Trainers, мають право проводити цей курс.

Мета курсу

Мета курсу

Курс дає теоретичні знання і практичні навички тим, хто хоче керувати створенням і максимізацією цінності програмних продуктів на основі Agile і Scrum.
Курс допоможе вам

Курс допоможе вам

Курс заснований на серії практичних вправ, в процесі яких учасники на власному досвіді освоюють основні принципи продуктової розробки в Agile. Така наближена до реальності форма роботи дозволяє домагатися більшого ефекту і більшого задоволення учасників від тренінгу!
Для кого курс

Для кого курс

Курс PSPO може бути цікавий всім, хто займається розробкою програмного забезпечення на основі Scrum, цей курс був спеціально задуманий для тих, хто відповідає за продукти з точки зору управління бізнесом і продуктами, і приймає на себе дуже відповідальну роль Scrum Product Owner. власників Продукту команд розробки Скрам Майстрів. Канбан-команд, які цікавляться роботою по скрам.

Короткий зміст
Продуктова розробка в Agile.
Value Driven Development: що таке цінність продукту і як її оптимізувати.
Теорія і емпірична сутність Scrum з точки зору Product Owner.
Scrum Framework.
Робота з релізами. Планування і відстеження прогресу в Scrum.
Управління беклогом продукту.
Product Backlog Refinement - безперервне уточнення Беклога продукту. Поняття Ready і Definition of Ready
Оцінки в Scrum. Абсолютні і відносні оцінки. Техніки оцінювання.
Техніки пріоритетності вимог.
Призначені для користувача історії, що містять цінність INVEST.
Техніки роботи з беклогом продукту. Impact Mapping. User Story Mapping.
Якості і навички, потрібні для ролі Product Owner.

Гарантії та сертифікати

Тренинг является официальным сертификационным  тренингом от компании Scrum.org. Все участники курса получат пароль для прохождения теста Professional Scrum Product Owner (PSPO).

Экзамен проходит онлайн на сайте Scrum.org. Если вы воспользуетесь паролем в течение 14 дней и не наберете хотя бы 85%, вы получите вторую попытку сдачи теста без доплаты.

За посещение курса (не сдачу экзамена) участники также могут получить 14 баллов PDU от Project Management Institute (PMI).

Тренер курсу

Слава Москаленко

Сертифікати Слави 

Курси, які викладає Слава

Bio

Слава Москаленко - Аджайл-коуч, тренер, агент змін, спікер і євангеліст Аджайл-культури. Працює в IT більше 13 років.

У своїй статті про те, як з'явилося рішення працювати в Аджайле, Слава зізнається, що на самому початку Аджайл-буму в Україні ставився до гнучких підходів скептично. Повірити в Скрам його переконала заміна продукту, який улюблена команда розробляла 2 роки: той виявився неконкурентоспроможним. Конкурентам в тій ситуації дав перевагу не продукт, а організація робочих процесів. Кілька подальших дослідів переконали Славу продовжувати працювати по скрам.

Багато років пропрацювавши програмістом, в 2012 році він став керувати Аджайл-трансформацією клієнтів Luxoft, в тому числі UBS, Deutsche Bank, Hotwire. З 2015 року Слава продовжив розвиватися вже як професійний Скрам-тренер (Professional Scrum Trainer, PST). У цій ролі Слава надавав високоякісні консультації по Аджайлу таким клієнтам, як Lufthansa, Nordea, Credit Suisse і багатьом іншим.

У 2017 році Слава почав працювати як Аджайл-коуч PaloIT і проживає в Сінгапурі. У цій ролі Слава працює над новим рівнем консалтингу про гнучких підходів до бізнесу. Один з перших його клієнтів - BMW.

Найближчі тренінги від Слави

Дата Oct, 22 2020
at 10:00 am
Міcце Online
Zoom conference
Мова ru
Залишити заявку
Купити в 1 клік
799€ 649€

Я зацікавлений

Оплата
799.00€ (25 967.50₴) 649.00€ (21 092.50₴)