course-image

Management 3.0 Воркшоп з Ральфом Русмаленом

0

0

0

0

0

0

днiв годин хвилин
20.03.2020 - 20.03.2020
Починається 10:00

Я зацікавлений

Оплата
Вперше в Україні! У вас є унікальна можливість пройти тренінг Management 3.0 c Генеральним директором компанії Management 3.0 (Голландія) Ральфом ван Русмаленом. Ральф проведе одноденний воркшоп на якому поділиться практиками і техніками з Management 3.0, а також розповість про особистий досвід впровадження цих технік в компанії.
Чому M 3.0

Чому M 3.0

За даними Make Their Day Research Firm і Badgeville, серед усіх мотиваторів для людей найцінніші нематеріальні - визнання і співробітництво. 90% опитаних зізналися, що їх дуже мотивує розважальне робоче середовище. Світ змінюється, і менеджмент перестає бути роботою одного лише менеджера. Адже вкладатися в проект, реагувати на виклики та покращувати роботу повинні всі, а не тільки лідер.
Курс допоможе вам

Курс допоможе вам

Management 3.0 - це філософія і набір практичних прийомів, які допоможуть вам зробити роботу у своїй організації більш гнучкою. Багато з них не вимагають глобальних змін на зразок переходу на новий фреймворк. Їх можна втілювати на робочому місці відразу після тренінгу (і дуже важко втриматися!)
Кому підійде курс

Кому підійде курс

Менеджерам середньої ланки та тім-лідам. Делівері менеджерам. СЕО / Генеральним директорам. HR-фахівцям будь-якого рівня. Менеджерам проектів. Продакт-менеджерам, Власникам Продукту і особам, які відповідають за напрямки в організаціях. Скрам Майстрам і Аджайл-коучам. Учасникам Команд Розробки в Скрам. Незалежним консультантам. Агентам зміни культури організації, директорам з інновацій, лідерам цифрових і Аджайл трансформацій.

MANAGEMENT 30 з генеральним директором компанії Management 3.0 Ральфом Русмаленом.

Сертифікаційний тренінг з сучасного управління, який суттєво змінює погляд і ставлення до Команди й Організації. Старі методи витісняються новими підходами, заснованими на дійсно гнучких методологіях. Ваші співробітники — НЕ ресурси, але індивідуальності, які можуть творити й організовано вирішувати надскладні завдання, в чудовому середовищі, яку збудували Ви! Вибудовування мікроклімату і довірчих відносин в колективі, шляхи мотивування, підвищення професіоналізму і відповідальності співробітників, прищеплення філософії гнучкого менеджменту і практичні інструменти її впровадження — це все Management 3.0.

Гарантії та сертифікати

bg
image

Учасники, які відвідали обидва дні, отримують офіційний іменний сертифікат Management 3.0

Тренер курсу

Ральф ван Русмален

Сертифікати Ральфа

Курси, які викладає Ральф

Bio

Ральф вважає, що люди виграють найважливішу роль в кожному проекті. Навички людей і то як вони працюють разом, а також Scrum, Kanban, eXtreme Programming, Management 3.0 - це всього лише інструменти або платформи, які існують, щоб допомогти людям.

Ральф працює у сфері інформаційних технологій з 1997 року на різних посадах: розробник програмного забезпечення, тестувальник, Scrum Master, Agile Coach, керівник групи, менеджер і віцепрезидент по розробці програмного забезпечення. Ральф обожнює працювати з людьми, з командами, покращувати процеси й середу, в якій вони працюють.

Ральф веде активне життя у світі Agile-спільноти й ділиться своїми знаннями та досвідом на конференціях і в особистих і професійних блогах. Останні виступи Ральф провів на Agile Prague, Agile India, XPDays і Agile Lean Ireland.

Як генеральний директор Management 3.0., Ральф представляє свою програму по всьому світу, де це необхідно, щоб переконатися, що матеріали курсу Management 3.0 регулярно оновлюються і коректно подаються учасникам тренінгів. Крім роботи на посаді Генерального директора, він також відповідає за наповнення та управління контентом курсу Management 3.0.

Найближчі тренінги від Ральфа

Мені цікаво

Оплата
299.00€ (8 970.00₴)