Як стати скрам-майстром і знайти високооплачувану роботу

Чи знаєте ви, що професія скрам-майстра входить в топ-20 найбільш високооплачуваних IT-професій світу? Хто ж такий цей скрам-майстер? Як пробитися на кар’єрну стежку в аджайлі? Цій темі присвячений наш вебінар, і проводить його професійний скрам-майстер і аджайл-коуч Богдан Місюра.
Починаємо 26.10.2021 в 19:00
До початку події залишилося
- -
:
- -
:
- -
днiв
годин
хвилин
Дата26.10.2021 ФорматОнлайн МоваУкраїнська/російська Групадо 24 осіб Тривалість60 хвилин
01
Бажаєте змінити професію і поглядаєте в бік гнучких методологій? Так, це перспективно. Та які особистісні характеристики необхідні вам, щоб стати скрам-майстром? Приєднуйтесь до вебінару і дізнайтеся, з чого має починатися ваш вибір професії скрам-майстра.
02
Освіта і професія. Курси, тренінги, симуляції. Безкоштовні джерела і платні сертифікації. Що і в якому порядку слід вивчити? Які сертифікаційні тренінги підсилять ваше резюме? Чому без участі у тренінгах сертифікаційні тести Scrum.org з першої спроби складають лише 1 з 5 людей? Поговоримо про дорожну карту, якою ви можете керуватися на шляху до професії скрам-майстра.
03
Як стати скрам-майстром у вашій компанії? Так, це можливо. Навіть якщо компанія не практикує скрам. Коротко розповімо про те, як стати агентом змін у вашій організації.
04
Усі учасники вебінару отримають обмежену в часі знижку 10% на тренінг Management 3.0 Fundamentals із Богданом Місюрою, що пройде 8-10 листопада в онлайні.
Для кого цей вебінар

 • Для розробників, тестувальників і інших членів скрам-команд, які розглядають зміну напрямку діяльності
 • Для тих, хто вже взяв на себе роль скрам-майстра в організації і хоче знати, в якому порядку підвищувати кваліфікацію
 • Для тих, кого не влаштовує існуюча каскадна модель роботи в командах, хто прагне змін і готовий взяти на себе їх впровадження
 • Для всіх, кого цікавить професія скрам-майстра і гнучкі методології в цілому

Чи буде цей тренінг корисний саме вам? Ми допоможемо розібратися.

Програма вебінару

Хто такий скрам-майстер

Коротко про роль скрам-майстра в команді і про суміщення ролей розробника і скрам-майстра. Поговоримо про задачі, які стоять перед скрам-майстром, і про особистісні характеристики, необхідні, щоб стати скрам-майстром.

Освіта і професія скрам-майстра

Книги, блоги, подкасти. Курси і тренінги. Дві основні організації, що сертифікують скрам-майстрів на світовому рівні: Scrum.org і ScrumAlliance. Скрам Гайд 2020 і чому його потрібно знати напам’ять.

Як стати скрам-майстром? Roadmap для початківців

Богдан Місюра представить вам дорожну карту професії скрам-майстра: що за чим потрібно робити, щоб вам вдалося влаштуватися на посаду скрам-майстра в компанії. Які знання must-have, а які можна отримати в процесі роботи? Які сертифікації мають авторитет і підсилюють резюме? Які додаткові знання і комплементарні практики можуть допомогти вам у роботі скрам-майстра?

Відкритий формат: питання — відповідь

Маєте проблему, з якою важко справитися самостійно? Хочете вводити зміни, але перед тим проконсультуватися про їх доцільність? Приходьте з питаннями, і Богдан Місюра допоможе порадою. Знайомтеся з кейсами інших фахівців галузі і навчайтеся на чужому досвіді.

Тренер — Богдан Місюра

Богдан Місюра — досвідчений аджайліст, учень і друг Джефа Маккени (першого у світі скрам-майстра). Колись QA Engineer і QA Architect, сьогодні він — аджайл-коуч великих і малих організацій в усьому світі. Працював у Adobe аджайл-коучем, аджайл програм-менеджером, делівері менеджером. У різний час забезпечував аджайл-коучинг в Netwertise, Levi9, Infopulse, Tieto, Альфабанк, Райффайзен, ПроКредитБанк, UDP Renewables, Plank Electrotechnic, Simbrella, ОТАКОЇ, Magento.

 • Ведучий тренер, спікер з багаторічним стажем, організатор аджайл-івентів
 • З 2006 року працює в галузі розробки програмного забезпечення
 • Допомагає людям як коуч і тренер із 2013 року
 • Більше 3000 учасників тренінгів та учнів
 • Аджайл/скрам-коучинг проведено в більш ніж 30 компаніях в усьому світі
 • CEO @ brainrain.com.ua
 • Співорганізатор найбільшої в Україні одноденної конференції зі скраму й аджайлу Scrumdayua
 • Перший в Україні член PTN (Professional Training Network) @ scrum.org
 • Кандидат в PST (Professional Scrum Trainers)

 

- Що привело тебе до ідеї менеджменту 3.0? У чому ти бачиш його цінність?

- Це дивовижна історія Юргена Апело й розуміння того, що класичний менеджмент розглядає людину лише як ресурс. Натомість, Менеджмент 3.0 це менеджмент із людським обличчям, менеджмент людей, для людей і з людьми. Це концепція побудови Аджайлу через людей, а не процеси, документи й правила.

Тренер — Богдан Місюра

Сертифікати Богдана

Курси, які викладає Богдан

Як стати скрам-майстром і знайти високооплачувану роботу (60 хвилин)

0
Зареєструватися

Залиште заявку на участь у вебінарі

 • Ми додамо вас у телеграм-канал BrainRain, де за годину до призначеного часу опублікуємо посилання на Zoom.
 • Варто мати гарне інтернет-з’єднання і трохи простору, де можна буде спокійно поспілкуватися з фахівцями, що працюють із гнучкими методологіями

Як стати скрам-майстром і знайти високооплачувану роботу