25% від кожного квитка ми надсилаємо в фонд Госпітальєри
01.01.1970 в 00:00

Роль HR-фахівців і менеджерів у майбутньому ринку праці – the Agile People Coach

Те, як ми бачимо людей, впливає на структуру наших процесів менеджменту. На цьому вебінарі ми поговоримо про систему і людей у цій системі, про розвиток бізнесу з фокусом на співпробітниках і про зміни, що відбуваються, коли організації стають насправді гнучкими.
Починаємо 01.01.1970 в 00:00
До початку події залишилося
- -
:
- -
:
- -
днiв
годин
хвилин
01
Майбутнє ринку праці: штучний інтелект і роботизація створять більше робочих місць, а не менше. Це вже відбувається. Скорочень не буде, але якщо нічого не робити, скоро ми зіткнемося з браком фахівців, щоб закривати ці робочі місця.
02
Майбутнє ринку праці: Більшість людей до 2027 підуть на фріланс, судячи з рейтингу робочої сили “Freelancing in America 2017”. Так що і віддалена робота стає нормою. У людей з’являється географічна свобода: жити можна де завгодно. А технологічні регіони змагаються у спробах привабити нову мобільну робочу силу.
03
Ролі також змінюються. То в чому різниця між аджайл-коучем і коучем людей в аджайлі? І в чому полягає нова роль HR у гнучких процесах майбутнього?
04
Приєднуйтеся до нашого годинного вебінару з Піа-Марією Торен, авторкою книги “Agile People: A Radical Approach for HR & Managers (That Leads to Motivated Employees)” і засновницею глобальної мережі і конференції Agile People.
Для кого цей вебінар

  • Для аджайл-коучів
  • Для скрам-майстрів
  • Для HR-фахівців
  • Для агентів змін

Чи буде цей тренінг корисний саме вам? Ми допоможемо розібратися.

Програма вебінару

The Agile People Coach

Як менеджери, HR-фахівці, відповідальні за прийняття рішень у компанії і навіть рядові працівники можуть впроваджувати гнучкий, рухливий, клієнтоорієнтований майндсет сучасних технічних компаній, надихаючи своїх працівників і підсилюючи організації.

Відкритий формат: питання — відповідь

Зіткнулися з проблемою, яку складно вирішити самостійно? Прочитали книгу і маєте питання? На це буде час. Знайомтеся з кейсами інших фахівців галузі і навчайтеся на чужому досвіді.

Безкоштовний вебінар “Роль HR-фахівців і менеджерів у майбутньому ринку праці – the Agile People Coach” (1 година)

0
Зареєструватися

Залиште заявку на участь у вебінарі

  • Ми додамо вас у телеграм-канал BrainRain, де за годину до призначеного часу опублікуємо посилання на Zoom
  • Варто мати гарне інтернет-з’єднання і трохи простору, де можна буде спокійно поспілкуватися з фахівцями, що працюють із гнучкими методологіями

Роль HR-фахівців і менеджерів у майбутньому ринку праці – the Agile People Coach
Перейти до реєстрації

Повідомити вас про наступні тренінги?

Не виходить взяти участь цього разу, але хотіли б знати про дату наступного тренінгу? Просто залиште тут свої дані, і ми надішлемо сповіщення на вашу електронну пошту.

Зустрінемось наступного разу!

Щойно дата наступного тренінгу Роль HR-фахівців і менеджерів у майбутньому ринку праці – the Agile People Coach буде відома, ви дізнаєтеся про це серед перших.